بهترین غذا های تقویت نعوظ(جادوی تقویت قوای جنسی مردان)

بروزرسانی شده در ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
بهترین غذا های تقویت نعوظ(جادوی تقویت قوای جنسی مردان)
زمان مطالعه : 4 دقیقه 1591 بازدید 0 نظر

نه مورد از غذاهای تقویت کننده نعوظ معروف | تقویت نعوظ با غذا طبیعی | غذا های بهبود بخش رابطه جنسی


غذای های که برای تقویت نعوظ استفاده میشه


غذای تقویت نعوظ "گوشت بز"

به علت جفت گیری بز در چند نوبت در طول روز برخی ها بر این باوراند که میتواند گوشت بز به عنوان افزایش دهنده توانایی جنسی مردان مورد استفاده قرار گیرد و بر قدرت نعوظ آنها تاثیر بگذارد.

خوراکی تقویت نعوظ


خوراکی های تقویت نعوظ "پاستای گیاهی"

پاستای گیاهی یکی از خوراکی های دارای کربوهیدرات که سبب افزایش سطح انرژی مورد نیاز بدن برای یک معاشقه ی دلپزیر می شود و مواد گیاهی موجود در این غذا نظیر فلفل هندی و جوز هندی سبب جذابیت آن می شود.


غذاتقویت نعوظ


مواد غذای تقویت نعوظ " گوشت"

گوشت یکی از مواد غذایی که منبعی سرشار از پروتئین است که می تواند به تولید تستوسترون کمک کند یکی از انواع گوشت موثر می تواند گوشت مرغ باشد.

تذکر: در خوردن گوشت زیاده روی نداشته باشید به علت بالا رفتن چربی و کربوهیدرات بدن سبب بیماری های خطرناکی می شود.


تقویت نعوظ با گوشتغذا برای نعوظ "جگر"

یکی از مواد غذای دارای کلسیم فراوان، گلوتامین که سبب تحریک جنسی و همچنین بالا رفتن ایمنی بدن می شود.


تقویت نعوظ با جیگر


بهترین غذای تقویت نعوظ "تخم مرغ"

یکی از خوراکی ارزنده که به تولید تستوسترون (هورمون جنسی مردانه) کمک می کند تخم پرندگان سرشار از ویتامین B6,B5 هستند که برای رفع استرس و تعدیل هورمون ها موثر است علاوه بر این کلسترول موجود در تخم مرغ یکی از پیش نیاز های مهم برای تولید هورمون های مهم جنسی تستوسترون و استروژن می باشد.


تقویت نعوظ و تخم مرغ


غذای مناسب تقویت نعوظ "صدف آبالون"

آبالون یک خوراکی دریایی که مکملی بی نظیر در عملکرد کلیه ها، تقویت بدن، تقویت قوه ی بینایی و ... معرفی می شود، علاوه بر این آبالون برای تقویت بنیه و افزایش قدرت نعوظ به مردان کمک می کند.صدف و تقویت نعوظ


غذای تقویت نعوظ "جلبک دریایی" 

یکی از غذاهای که سبب افزایش نیروی جنسی و نعوظ بهتر می شود جلبک دریایی ست گفته می شود که جلبک دریایی به علت دارا بودن روی می تواند در تولید بهتر اسپرم کمک کند زیرا یکی از مواد تشکیل دهنده اسپرم روی می باشد از این رو شما می تواندی با مصرف غذا های دریایی نظیر صدف میگو و ... به تامین روی مورد نیاز بدن خود کمک کنید.


غذا برای نعوظ


غذای تقویت نعوظ "ماهی سالمون"

یکی از انواع ماهی که بر قدرت نعوظ تاثیر دارد ماهی سالمون می باشد که به علت دارا بودن اسیدهای چرپ امگا 3 و این ماده در رقیق کردن خون موثر بوده و به گردش خون در نواحی اندام جنسی کمک می کند. 


خوراکی برای نعوظ بهتر


غذای تقویت نعوظ "صدف"

صدف به علت دار بودن ویتامین B6 و روی که در تولید تستوسترون موثر هستند در افزایش میل جنسی موثر است. در صورت تمایل نداشتن به خوردن این مواد غذایی می توانید از دانه های خوراکی و آجیل استفاده نمایید.


تقویت نعوظ با صدف

 

هشدار (از مصرف خود سرانه مواد غذایی توصیه شده توسط دیگران خودداری کنید در صورت مواجه با مشکلی در مسائل جنسی بهترین کار مراجعه به پزشک ارولوژی می باشد.) شاید نیاز باشه برای داشتن کمری سفت پوزیشن زناشویی دیگه رو یاد بگیری!

کتابی جذاب برای زوجین


با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...
طراحی فروشگاه اینترنتی