غذا های تقویت نعوظ(جادوی تقویت قوای جنسی)

بروزرسانی شده در ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
غذا های تقویت نعوظ(جادوی تقویت قوای جنسی)
زمان مطالعه : 4 دقیقه 607 بازدید 0 نظر

نه مورد از غذاهای تقویت کننده نعوظ معروف | تقویت نعوظ با غذا طبیعی | غذا های بهبود بخش رابطه جنسی

گوشت بز به علت جفت گیری بز در چند نوبت در طول روز برخی ها بر این باوراند که میتواند گوشت بز به عنوان افزایش دهنده توانایی جنسی مردان مورد استفاده قرار گیرد و بر قدرت نعوظ آنها تاثیر بگذارد.

 

خوراکی تقویت نعوظ

 

پاستای گیاهی پاستای گیاهی یکی از خوراکی های دارای کربوهیدرات که سبب افزایش سطح انرژی مورد نیاز بدن برای یک معاشقه ی دلپزیر می شود و مواد گیاهی موجود در این غذا نظیر فلفل هندی و جوز هندی سبب جذابیت آن می شود.

 

غذاتقویت نعوظ

صدف آبالون آبالون یک خوراکی دریایی که مکملی بی نظیر در عملکرد کلیه ها، تقویت بدن، تقویت قوه ی بینایی و ... معرفی می شود، علاوه بر این آبالون برای تقویت بنیه و افزایش قدرت نعوظ به مردان کمک می کند.

 

صدف و تقویت نعوظ

جلبک دریایی  یکی از غذاهای که سبب افزایش نیروی جنسی و نعوظ بهتر می شود جلبک دریایی ست گفته می شود که جلبک دریایی به علت دارا بودن روی می تواند در تولید بهتر اسپرم کمک کند زیرا یکی از مواد تشکیل دهنده اسپرم روی می باشد از این رو شما می تواندی با مصرف غذا های دریایی نظیر صدف میگو و ... به تامین روی مورد نیاز بدن خود کمک کنید.

 

غذا برای نعوظ

ماهی سالمون یکی از انواع ماهی که بر قدرت نعوظ تاثیر دارد ماهی سالمون می باشد که به علت دارا بودن اسیدهای چرپ امگا 3 و این ماده در رقیق کردن خون موثر بوده و به گردش خون در نواحی اندام جنسی کمک می کند.

 

خوراکی برای نعوظ بهتر

صدف صدف به علت دار بودن ویتامین B6 و روی که در تولید تستوسترون موثر هستند در افزایش میل جنسی موثر است. در صورت تمایل نداشتن به خوردن این مواد غذایی می توانید از دانه های خوراکی و آجیل استفاده نمایید.

 

تقویت نعوظ با صدف

گوشت گوشت یکی از مواد غذایی که منبعی سرشار از پروتئین است که می تواند به تولید تستوسترون کمک کند یکی از انواع گوشت موثر می تواند گوشت مرغ باشد. تذکر: در خوردن گوشت زیاده روی نداشته باشید به علت بالا رفتن چربی و کربوهیدرات بدن سبب بیماری های خطرناکی می شود.

 

تقویت نعوظ با گوشت

 

جگر یکی از مواد غذای دارای کلسیم فراوان، گلوتامین که سبب تحریک جنسی و همچنین بالا رفتن ایمنی بدن می شود.

 

تقویت نعوظ با جیگر

تخم مرغ یکی از خوراکی ارزنده که به تولید تستوسترون (هورمون جنسی مردانه) کمک می کند تخم پرندگان سرشار از ویتامین B6,B5 هستند که برای رفع استرس و تعدیل هورمون ها موثر است علاوه بر این کلسترول موجود در تخم مرغ یکی از پیش نیاز های مهم برای تولید هورمون های مهم جنسی تستوسترون و استروژن می باشد.  

تقویت نعوظ و تخم مرغ

 


 شاید نیاز باشه برای داشتن کمری سفت پوزیشن زناشویی دیگه رو یاد بگیری!

هشدار (از مصرف خود سرانه مواد غذایی توصیه شده توسط دیگران خودداری کنید در صورت مواجه با مشکلی در مسائل جنسی بهترین کار مراجعه به پزشک ارولوژی می باشد.)

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...