کدام پنل اس ام اس را خریداری کنم؟ مشاوره رایگان

بروزرسانی شده در ۳۰ آذر ۱۳۹۹
کدام پنل اس ام اس را خریداری کنم؟ مشاوره رایگان
زمان مطالعه : 2 دقیقه 269 بازدید 0 نظر

مهم ترین فاکتورهای یک پنل اس ام اس در مرحله اول مدت زمان اعتبار آن است که بهتر است دائم باشد و بعد از آن تعرفه ارسال هر پیام و در آخر امکان ارسال به بلک لیست را داشته باشد

با توجه به تجربه کاری من و کارکردن با پنل های پیامکی مختلف در اول کار به شما توصیه میکنم که حتما یک پنل اس ام اس از بهترین سامانه پیامکی موجود یعنی ippanel تهیه کنید.

ippanel یک درگاه یکپارچه ارسال پیام می باشد که نمایندگی های زیادی را در بستر اینترنت به خود اختصاص داده، اگر شما از یکی از نمایندگان ippanel اقدام به خرید پنل کنید میتوانید از طریق سامانه اصلی آن به آدرس https://ippanel.com با استفاده از نام کاربری و رمزعبور خود لاگین کرده و به پنل اس ام اس خود وارد شوید.

اما نکته اینجاست که از کدام یک از نمایندگان ippanel خرید کنم؟ این سوال سخت نیست و با بررسی چند پارامتر میتوانید خرید خود را به راحتی انجام دهید.

مهم ترین دلیل خرید میتواند پشتیبانی از شما باشد، اگر شما یک پنل با قیمت و تعرفه پایین خریداری کنید اما پشتیبانی ضعیفی داشته باشید در حقیقت شما دچار ضرر شده اید، پس مهمترین فاکتور را فراموش نکنید.

دلیل بعدی خرید شما باید تعرفه ارسال پیام شما باشد و پایین ترین تعرفه برنده است.

آخرین دلیل میتواند قیمت خرید پنل و اعتبار زمانی آن باشد که اکثر نماینده های ippanel به شما پنل هایی با اعتبار زمانی دائم می دهند و شما مجبور به پرداخت هزینه های ماهانه و سالانه نیستید.

 

در نهایت به شما پنل پیامکی خودمان را معرفی میکنیم که به عنوان یکی از نمایندگان ippanel مشغول به فعالیت هستیم.

اگر قصد خرید پنل اس ام اس از نمایندگی ما را داشتید به شما تضمین پشتیبانی را میدهیم و در مراحل برنامه نویسی وب سرویس پنل اس ام اس به شما کمک خواهیم کرد.

برای مشاهده امکانات و تعرفه های پنل های پیامکی ما روی لینک زیر کلیک کنید. و برای مشاوره رایگان تماس بگیرید 09376525788

پنل اس ام اس وب جانگل https://webjungle.ir/sms

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...
طراحی فروشگاه اینترنتی