کجای زن را بخوریم

بروزرسانی شده در ۲۵ دی ۱۳۹۹
کجای زن را بخوریم
زمان مطالعه : 5 دقیقه 48 بازدید 0 نظر

کجای زن را بخوریم تا بتوانیم همسرمان را در ارتباط جنسی راضی کنیم و نقاط حساس جنسی برای تحریک بیشتر زن در ارتباط جنسی زن و مرد

عدم شناخت مردان از نقاط حساس بدن زن سبب می شود که همسرشان در رابطه جنسی راضی نباشند و این موضوع که (کجای زن را بخوریم) تا زن به اورگاسم و رضایت جنسی برسد را در ادامه به برسی آن می پردازیم.


کجای زن را بخوریم؟ 

چند مورد از تحریک پذیر ترین قسمت های بدن زن عبارتند از: گوش، گردن، ناف و شکم پایین، که به نحوه تحریک هر مورد اشاره کرده ایم.


لب ها در رابطه جنسی

لب ها یکی از گرم ترین مناطق اروژنیک برای خانم ها می باشد لب ها نواحی هستند مملو از عصب که نزدیک سطح پوست قرار دارند عصب ها در این لب صد برابر بیشتر از نوک انگشتان هستند.

نحوه بوسیدن 

شکل لب های آنها را قبل از رفتن به بوسه ای آرام و مرطوب، یا لب پایین آنها را به آرامی مکیده یا نیش بزنید ، با زبان خود ردیابی کنید.


نکته: بوسیدن یک هنر است و ما پیشنهاد می کنیم از هر قسمت لب و دهان همسرتان به عنوان بوم خود استفاده کنید.


کجای زن را بخوریم.jpgتحریک جنسی گوش ها

با داشتن پوست حساس در خارج و صدها گیرنده حسی در داخل، گوش ها در لیست مناطق تحریک کننده برای بسیاری از افراد قرار دارند.

برای برخی از اقدامات شنیداری جنسی که مطمئناً مورد پسند شما قرار گرفته است، لاله گوش همسرتان را به آرامی بوسید، لیس بزنید یا نیش بزنید.


تحریک جنسی گوش.jpg


همچنین می توانید با زمزمه یا دمیدن کمی در گوش آنها برای احساس خستگی بیشتری از آن گیرنده های حسی بهره ببرید.


هشدار: آقایان گاز گرفتن و حرکات خشن ممنوع باید بدانید این حرکات برای زن لذتی ندارد بلکه او را از رابطه جنسی نیز فراری می کند.


تحریک جنسی گردن

وقتی نوبت به گردن می رسد، حتی کوچکترین لمس نیز می تواند کل بدن شما را گز کند. دستان خود را به دور شریک زندگی خود بپیچید، و ناخن های خود را در پشت گردن آنها قرار دهید، قبل از اینکه از جلو جلو بروید، به سمت قسمت پشت گوش حرکت کنید.قبل از اینکه به سمت لب ها بروید، به آرامی به دو طرف و جلوی گردن بوسید.


تحریک گردن.jpg


کف دست و نوک انگشتان

نوک انگشتان بخشی از بدن است حساس ترین منبع مورد اعتماد لمس کردن، و کف دست شما خیلی عقب نیست.با انگشت اشاره کف دست را قلقلک دهید یا با گرفتن هر یک از انگشتان آنها در دهان خود بمکید.

اگر می خواهید صمیمیت را بالا ببرید، در حین انجام آن ارتباط چشمی خود را حفظ کنید.تحریک زنها.jpg


مچ دست داخلی

خانه نبض است مچ دست داخلی بسیار حساس است هنگامی که سعی می کنید شرایط را تنظیم کنید، با نوک انگشتان خود پوست را نوازش کنید.
نقاط تحریک آمیز زن

بازوها و زیر بغل های داخلی

فکر می کنید زیر بغل نمی تواند محرک جنسی باشد؟ نوک انگشتان یا یک پر را به آرامی در امتداد بازوی داخلی به زیر بغل بکشید.


تحریک بازوی زن.jpg


ناف و شکم پایین در ارتباط جنسی

نزدیک بودن این قسمت به دستگاه تناسلی باعث تحریک خاص این ناحیه می شود. با استفاده از نوک انگشتان خود حلقه های اطراف ناف را ردیابی کنید و راه خود را به پایین و اطراف معده تحریک کنید.


استخوان کوچک انتهای ستون فقرات

این می تواند ارتباطی با این واقعیت داشته باشد که اعصاب این قسمت از ستون فقرات به لگن متصل هستند یا عامل آسیب پذیری لمس از پشت باعث حساسیت این ناحیه می شود. هرچه باشد، کوچکترین لمس در اینجا می تواند لذت را برانگیزد. ناحیه را با یک پرغلغلک دهید.


تحریک زن.jpg


تحریک پستانک ها

شما برای تحریک پستانک ها (نوک سینه) با لمس آرام شروع کنید.


نقاط حساس سینه زن.gifپشت زانو

این یکی دیگر از مناطق غالباً غفلت شده است که به طرز باورنکردنی نسبت به هر نوع لمس حساس است. حتی برای بعضی ها قلقلک است در حین ماساژ به ناحیه توجه ویژه ای داشته باشید.


تحریک زانو.jpg


داخل رانها

ران های داخلی بسیار حساس و بسیار نزدیک به اندام تناسلی هستند نوک انگشتان خود را به قسمت جلوی ران بکشید.با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...