چند سایت جالب برای حل کردن مشکلات برنامه نویسی

بروزرسانی شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹
چند سایت جالب برای حل کردن مشکلات برنامه نویسی
زمان مطالعه : 6 دقیقه 1262 بازدید 0 نظر

اگر می خواهید مهارت برنامه نویسی خود را با تمرین کردن بالا ببرید با ما همراه باشید تا چند وب سایت در این مورد به شما معرفی کنیم

Programming Praxis

یک وبلاگ است که شامل تعدادی مسئله و مشکل جذاب به همراه راه حل می باشد.می توان مسائل مربوط به این حوزه های مختلف را ابتدا با روش خود حل کرده و سپس از راه حل های ارائه شده در آن کمک بگیرید و نتیجه کار خود را بررسی کنید.مسائل این سایت به طور معمول با زبان های مختلفی قرار داده می شود.

مشکلات-برنامه-نویسی

TopCoder

یکی از بسترهای اصلی برنامه نویسی رقابتی است.این سایت یک فهرست از چالش های الگوریتمی را فراهم می کند که با استفاده از آن می توان به طور مستقیم و با استفاده از ویرایشگر،به صورت آنلاین و به کد نوشت.در اصل topcoder یک اجتماع یا انجمن فعال از برنامه نویسان است که دوست دارند مسائل مختلف را حل کنند.چالش های زیاد جدید و فعالی وجود دارد که می توان روی آن ها فکر کرده و برخی از آن ها جوایز نقدی نیز دارند.

مشکلات-برنامه-نویسی

CoderByte

یک سایت حل مسائل برنامه نویسی است.این وبسایت تعداد زیادی چالش کد نویسی را ارائه می دهد که شما می توانید به صورت مستقیم با یکی از 12 زبان برنامه نویسی جاوا،جاوا اسکریپت،پایتون،سی شارپ،سی پلاس پلاس و ... آنها را حل کنید.این چالش‌ها از درجه ی آسان به درجه ی سخت مرتب شده اند.این وبسایت همچنین مجموعه ای از برنامه های آموزشی،ویدیو های مقدماتی،دوره های  آماده سازی و مصاحبه ها را فراهم می کند.برخلاف HackerRank و دیگر سایت های مشابه،شما میتوانید نمونه سوالات حل شده برنامه نویسی جاوا،نمونه سوال های حل شده پایتون و دیگر زبان ها را بررسی کرده و راه حل هایی که کاربران برای هر چالشی نوشته اند و همچنین راه حل های رسمی ارسال شده توسط coderbytr را مشاهده کنید.

مشکلات-برنامه-نویسی

ProjectEular

این وب سایت مجموعه بزرگی از چالش‌ها را در حوزه علوم کامپیوتر و ریاضیات ارائه می دهد.این چالش ها معمولاً شامل حل مسائل برنامه نویسی و نوشتن یک برنامه کوچک برای تبدیل کردن راه حل به یک فرمول یا معادله ریاضی هوشمندانه مانند پیدا کردن مجموع ارقام اعداد قبل از یک عدد در یک دنباله است. در این سایت نیز مسائل از ساده تا خیلی سخت قرار داده شده‌اند.

مشکلات-برنامه-نویسی

HackerRank

یکی از پرطرفدارترین وبسایت هاست که چالش‌های متعددی را برای چندین حوزه مختلف از قبیل الگوریتم ها،ریاضیات،SQL،برنامه نویسی تابعی،AI،و بیشتر فراهم می کند.شما می توانید با ثبت نام در آن، همه ی چالش ها را به طور مستقیم و به صورت آنلاین حل کنید. این وب سایت امکان بحث وleaderboard  را برای هر چالشی فراهم می کند و اغلب چالش ها با سرمقاله همراه هستند که بیشتر در مورد چالش و نحوه برخورد با آن به وسیله یک راه حل را توضیح می دهد.اما باید بدانید که به جز سر مقاله،شما نمی توانید راه حل های دیگر کاربران را در وب سایت مشاهده کنید.این سایت همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا برنامه های خود را ارسال کنند و با توجه به امتیازات هر کاربر شغل جدیدی به دست آورد.

مشکلات-برنامه-نویسی

CodinGame

یکی از جذاب ترین وبسایت های پیشنهادی این مقاله است که کمی متفاوت از دیگر وب سایت ها است.زیرا به جای آن که کاربر در آن چالش های کد نویسی را در یک ویرایشگر حل کند در نوشتن بازی های آنلاین شرکت می‌کند.برای مشارکت در نوشتن کد بازی،ابتدا یک مشکل مانند بجستجوی دودویی توصیف می‌شود و سپس نمونه های آزمایشی و یک ویرایشگر داده می شود که در آن می توانید کد خود را در یکی از زبان های برنامه نویسی پیشنهاد شده بنویسید.نتیجه در قالب بازی به نمایش در می آید.

مشکلات-برنامه-نویسی

CodeChef

یک وب سایت برنامه نویسی رقابتی در هند است که صدها سوالش را فراهم می کند و شما می توانید خود را در ویرایشگر آنلاین خود وب سایت بنویسید.مجموعه چالش ها بسته به سطح مهارت به دسته های مختلف تقسیم می شوند.همچنین یک جامعه بزرگ از کدنویسان در وب سایت وجود دارد که در قالب انجمن ها به افراد کمک می کنند،برنامه های آموزشی می نویسند و در رقابت‌های کدنویسی این سایت شرکت می‌کنند.

مشکلات-برنامه-نویسی

Exercism

یک وبسایت چالش برنامه نویسی است که بالای 3100 چالش را بین 52 زبان برنامه نویسی مختلف ارائه می دهد.بعد از انتخاب زبانی که می خواهید در آن حرفه ای شوید،با چالش های کدنویسی روبرو خواهید شد.با این حال،این وبسایت کمی متفاوت از دیگر وب سایت های رقیب است،زیرا شما پس از تکمیل هر چالش با یک مربی کار می کنید.مربی پاسخ های شما را به صورت آنلاین بررسی می‌کند و به شما کمک می‌کند.زمانی که پاسخ های شما ارسال و تایید شود،وب سایت چالش های بیشتری را باز خواهد کرد.

مشکلات-برنامه-نویسی

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...
طراحی فروشگاه اینترنتی