جزئیات وام 7 میلیونی سهام عدالت (بانک ملی و تجارت 2 روزه) بدون ضامن

بروزرسانی شده در ۲۷ تیر ۱۴۰۰
جزئیات وام 7 میلیونی سهام عدالت (بانک ملی و تجارت 2 روزه) بدون ضامن
زمان مطالعه : 17 دقیقه 57563 بازدید 142 نظر

جزئیات وام 7 میلیونی سهام عدالت، نحوه و شرایط گرفتن وام سهام عدالت (2 روزه) بدون ضامن با ریز جزئیات، گرفتن وام با سهام عدالت، همه سهامدارن سهام عدالت می توانند این وام رو دریافت کنند؟

وام سهام عدالت

مبلغ وام سهام عدالت:

رئیس جمهور در فروردین ماه امسال اعلام کرد افرادی که سهام عدالت 1 میلیون تومانی دارند می توانند تا سقف 14 میلیون تومان وام دریافت کنند و افرادی که 500 هزار تومان ارزش سهام عدالتشان هست نیز 7 میلیون تومان می توانند وام بگیرند. (ابتدای سال 1400 این صحبت توسط آقای روحانی مطرح شد اما در عمل خلف وعده توسط بانکها در میزان مبلغ وام مشاهده شد)


(( جدیدترین خبر از ثبت نام وام سهام عدالت: در مورد دریافت وام به وسیله سهام عدالت و یارانه ی نقدی یا معیشتی (با نام وام رفاهی یا کارت رفاهی سهام عدالت ) که در تاریخ 31/ 3/ 1400 منتشر شد :


اعطای وام ۷میلیون‌ تومانی به دارندگان سهام عدالت و یارانه‌بگیران


بانک مرکزی برای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، شیوه‌نامه اعطای کارت رفاهی 7 میلیون تومانی را ابلاغ کرد:


1- براساس این شیوه نامه همه اشخاص حقیقی از جمله دارندگان سهام عدالت که تا کنون هیچ میزانی از سهام خود را نفروخته‌اند

2- همچنین کلیه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه‌های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند برای دریافت کارت رفاهی اقدام کنند.

3- مهلت بازپرداخت وام اعتبار اعطایی به تشخیص موسسه اعتباری حداکثر ۱۸ ماه است.

4- بانک ملی ، صادرات، رفاه کارگران، تجارت و ملت بانکهای عامل کارت رفاهی محسوب می شوند و سهمیه هر بانک هم حداقل 200 هزار اعلام شده یعنی جمعش کلا قراره این وام به 1 میلیون نفر تعلق بگیره؟ در این مورد صحبت رسمی نشده، حالا چرا براش حداقل تعیین شده مشخص نیست!!


در مورد این وام بانک مرکزی صحبت بیشتری نداشته اما با وام سهام عدالت (کارت اعتباری) که براساس 60 درصد ارزش سهام عدالت پرداخت میشه یکی نیست و این وام سقفش 7 میلیون هست یعنی اینکه بانک ممکنه مبلغ وام رو به دلخواه کاهش هم بده حالا در عمل باید دید تصمیم بانک ها چیه آیا ملزم به پرداخت همین مبلغ 7 میلیون میشن یا در اختیار خودشان خواهد بود؟))


وام سهام عدالت یا کارت اعتباری سهام عدالت تعداد اقساطش و خودش کلا با این وام جدید که خبرش تازه اومده متفاوت هست اشتباه نگیرید.البته بانک ملی از اسفند سال قبل تا الان حداقل 80 هزار کارت اعتباری صادر کرده است.

سعی میکنیم با طرح سوالاتی که شما عزیزان پرسیده اید به طور دقیق و واضح به ریزترین نکات این وام بپردازیم در تصویر زیر نیز خلاصه ای از مراحل دریافت وام سهام عدالت را می بینیم:


نحوه دریافت وام سهام عدالت بانک ملی و تجارت بدون ضامن

به چه بانک هایی باید برای دریافت وام سهام عدالت مراجعه کرد؟


فعلا بانک هایی مانند بانک صادرات و بانک ملی ایران این وام را به سهامداران پرداخت می کنند. البته در آینده بانک های دیگری به این لیست اضافه می شوند احتمالا بانک صادرات هم به زودی به لیست پرداخت کنندگان وام سهام عدالت اضافه بشه.


مبلغ وام سهام عدالت چه قدر است؟

همان طور که گفتیم طبق صحبت رئیس جمهور 60 درصد ارزش روز سهام را فرد می تواند وام بگیرد و البته بنا به بانک عامل ممکن است مبلغ بسیار کمی اختلاف در پرداختی وجود داشته باشد مبلغ وام حدودا برای افرادی که سهام عدالت 532 هزار تومانی دارند 7 میلیون تومان و برای دارندگان سهام عدالت 1 میلیون تومانی 14 میلیون تومان است.

البته با توجه به کاهش ارزش سهام عدالت این مبلغ الان کمتر شده و به جای 60 درصد برخی بانکها 50 درصد ارزش روز سهام عدالت رو وام میدن یعنی الان برای سهامدارن 1 میلیونی مبلغ 10 میلیون و 500 و برای سهامداران 532 هزار تومانی 5 میلیون و 500 وام پرداخت میشه (بنا به ارزش روز سهام میتونه مبلغ متفاوت از این ارقام باشه)

برای آگاهی از میزان سهام عدالت اولیه خود نیز به سایت سهام عدالت مراجعه کنید.


شرایط دریافت وام سهام عدالت به صورت غیر حضوری چیست؟

باید قبل از هر چیز تغییر کارگزار ناظر را در پرتفوی سهام عدالت خود ثبت کنید یعنی کارگزار سهام عدالت خود را به کارگزاری بانک متقاضی خود تغییر دهید.

1- این وام را میتوان به طور کاملا غیر حضوری نیز دریافت کرد


برای دریافت وام سهام عدالت بانک ملی (سایت ثبت نام وام سهام عدالت بانک ملی) : برای ثبت نام باید به اپلیکیشن های بانک مراجعه کنید اپلیکیشن های بانک ملی ایوا ، بله ، شصت (با ارسال عدد 1 به سامانه 2000444 نیز لینک دانلود را دریافت می کنید) که برای دریافت وام میشه ازشون استفاده کرد.


دریافت وام سهام عدالت بانک صادرات (سایت ثبت نام وام سهام عدالت بانک صادرات) : اپلیکیشن بانک صادرات صاپ

دریافت وام سهام عدالت بانک تجارت (سایت ثبت نام وام سهام عدالت بانک تجارت): از طریق اپلیکیشن زمرد بانک تجارت میشه برای دریافت وام سهام عدالت بانک تجارت اقدام کرد.


2- برای ثبت نام بهتره در روزهای کاری و از ساعت 8 تا 16 انجام بشه.

3- این وام را همه دارندگان به شرط عدم فروش سهامشان میتوانند دریافت کنند.


شرایط دریافت وام سهام عدالت به صورت حضوری چیست؟

باید قبل از هر چیز تغییر کارگزار ناظر را در پرتفوی سهام عدالت خود ثبت کنید یعنی کارگزار سهام عدالت خود را به کارگزاری بانک متقاضی خود تغییر دهید.

البته در مورد اینکه درخواست وام الزاما به صورت حضوری یا غیر حضوری انجام بشه مشخص نشده و فعلا میشه به هر دو روش درخواست وام را انجام داد.

به دلیل شیوع کرونا سعی کنید کلیه مراحل را غیر حضوری انجام بدید همچنین بانک ملی از سهامدارن خواسته کلیه مراحل را غیر حضوری انجام دهند.


1-این وام را همه دارندگان سهام عدالت اعم از افرادی که روش مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب کرده اند می توانند دریافت کنند.

2-برای دریافت این وام نیازی به ضامن ندارید و عملا خود سهام ضامن شما میشه.

3- این وام با سود 18 درصد و بازپرداخت 3 ساله خواهد بود.

4- دریافت برگ سهامداری (گواهی سهام) از شرکت سپرده گذاری مرکزی: پس از احراز هویت سجام از طریق درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می توانید برگ سهام رو دریافت کنید.

5- همراه داشتن کپی شناسنامه و کارت ملی

6- فرد متقاضی نباید حتی یک برگ از سهام خود را فروخته باشد (اینم از اون شرط های عجیبه خوب براساس باقی مانده وام بدید).

7- نباید سهام فرد توقیف شده باشد.

8- افراد باید قبل از ورود به سامانه بانک حتما تغییر کارگزاری ناظر را در پرتفوی سهام عدالت خود فعال کنند و در سامانه سجام احراز هویت شده باشند بعد به بانک مراجعه کنند.اقساط وام سهام عدالت در دو بانک تجارت و بانک ملی

اقساط وام سهام عدالت برای هر دو سهام عدالت 532 هزار تومانی و 1 میلیون تومانی 3 ساله یعنی 36 ماه هست (سود وام 18 درصد)


اقساط سهام یک میلیون تومانی: در صورت اعمال افزایش سرمایه ها ارزش کل این سهام 21 میلیون تومان می شود که 50 درصد رو هم بانک بخواد وام بده حدود 10 میلیون و 500 هزار تومان مبلغ وام و اقساطش ماهانه 379،600 تومان می شود در نهایت بعد از سه سال فرد 13 میلیون و 665 هزار تومان پرداخت می کند.


اقساط سهام 532 هزار تومانی: پایین ترین مبلغ وامی که بانک ها بدن البته با در نظر گرفتن ارزش امروز سهام عدالت برای سهامداران 532 هزار تومانی حدود 5 میلیون و 500 هزار تومان است که مبلغ اقساط برای هر ماه 198،838 تومان می شود و تا پایان اقساط فرد 7 میلیون و158 هزار تومان پرداخت خواهد کرد.


تجربه شخصی من در مورد نحوه دریافت وام سهام عدالت از بانک ها


خودم شخصا به بانک ملی، بانک تجارت و بانک صادرات و بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه کردم

بانک ملی و تجارت فعلا دو بانکی هستند که اعتبار رو میدن و میشه کارهاش رو انجام داد

بر خلاف اعلامی که شده فعلا هنوز به برخی شعب بانک صادرات دادن اعتبار برای سهام عدالت ابلاغ نشده و احتمالا مدتی زمان ببره و بعد از ابلاغ این بانک هم اعتبار میده همچنین ممکنه فروشگاههای عمومی نیز به لیست این بانک اضافه بشه مثلا برخی فروشگاههای خصوصی داخل هر شهر برای لوازم خانگی یا مثل این فروشگاه ها.

بانک قرض الحسنه مهر ایران هم فعلا اعتباری داده نمیشه احتمالا در آینده نزدیک بهشون پرداخت وام سهام عدالت ابلاغ بشه.


چند نکته:

1- تمام این بانک ها یه نکته مشترک داشتن اون هم این بود که هیچ کدوم وام رو یعنی پول رو به حساب شما واریز نمی کنند.

2- فقط اعتبار میدن که برای خرید از فروشگاههای بزرگ و مشهور مواد غذایی هست.

3- کلیه مراحل رو باید اعم از باز کردن حساب بانکی تا درخواست وام سهام عدالت رو اینترنتی و از طریق اپلیکیشن های بانک ها انجام بدید هر چند سابقا با مراجعه حضوری هم مراحل رو بانک انجام میداد اما الان کلا باید اینترنتی مراحل دریافت وام سهام عدالت رو انجام بدید.


امیدوارم اگر وام رو نمیدن به جاش کارت اعتباری که میدن حداقل فروشگاههاش بیشتر بشه تا قدرت انتخاب و تنوع بیشتری وجود داشته باشه شاید فردی نیاز به لوازم خانگی یا لوازم یدکی، گوشی موبایل، لپ تاپ و... داشته باشه.


سریع ترین روش انتقال سهام عدالت به بورس

مبلغ وام سهام عدالت

ماجرای کارت اعتباری بدون سود (به نوعی بانک مشتری خودشو ضمانت میکرد تا بتونه با این کارت خرید انجام بده و بعد مبلغ رو طی اقساطی برگشت بده بدون سود) برای دارندگان سهام عدالت و سایر سهامدارن بورسی به کجا رسید؟

سال قبل نیز قرار بود این وام پرداخت بشه اما هیچ نتیجه ای نداشت و الان وام با سود 18 درصد پرداخت میشه.نکته بسیار مهم : اگر کل مبلغ وام را ظرف 29 روز به بانک برگردانید نیازی به پرداخت سود نیست اما بعد از این مهلت وام به اقساط 36 ماهه تقسیم میشه که باید پرداخت بشه در صورت عدم پرداخت از خود سهام عدالت که ضامن بوده بانک میتونه به حساب خودش این سهام رو انتقال بده یا به فروش برسونه.


آموزش تصویری درخواست وام از اپلیکیشن ایوا بانک ملی (نحوه درخواست وام سهام عدالت بانک ملی)


undefined


1- ابتدا باید ایوا رو از سایت دانلود کنید که لینکش رو قرار دادیم در صفحه ای که باز میشه، از انتهای صفحه اپلیکیشن رو دانلود کنید (ایوا)


2- قبل از هر کار نیاز است تا ثبت گواهی امضا را انجام دهیم (گواهی امضا الکترونیک برای احراز هویت فرد بر بستر الکترونیکی است) اطلاعات مورد نیاز جهت اخذ گواهی امضای الکترونیکی: کدملی و تاریخ تولد، سریال پشت کارت ملی، احراز هویت تصویری فرد و اطلاعات تکمیلی

که باید برای ثبت گواهی امضا روی گزینه نشان بانک کلیک کنید (این بخش برای گرفتن تسهیلات و خدمات جدید بانک هست) بعد گزینه گواهی امضا رو کلیک کرده و بعد از وارد شدن به صفحه امضای دیجیتال، ثبت امضا رو کلیک می کنیم.


درخواست وام با ایوا.jpeg


3- بعد از مرحله بالا بر روی دریافت کد فعالسازی کلیک کرده و کد برای شما پیامک می شود سپس کد را وارد نمایید.


وام سهام عدالت بانک ملی


4- در مرحله ی بعدی باید کارت ملی خود را پشت و رو به وسیله ی گوشی اسکن نمایید کافی است کارت ملی را جلوی دوربین به درستی و کامل قرار دهید تا اسکن انجام شود.


شرایط وام سهام عدالت بانک ملی


5- بعد از اسکن درست کارت ملی در صفحه جدیدی کد ملی شما نشان داده می شود اگر درست بود ارسال را کلیک کنید.

در مرحله ی بعد تشخیص چهره را کلیک می کنید و باید با دوربین سلفی گوشی خود از خودتان تصویری ثبت کنید که با کارت ملی شما تطبیق داده خواهد شد.

اپلیکیشن ایوا


6- اگر تطبیق چهره درست انجام شود پیغام موفقیت آمیز بودن تطابق تصویر را دریافت می کنید و سپس بر روی موفق- ادامه فرآیند کلیک کنید.


نحوه ثبت نام سهام عدالت بانک ملی.jpeg


7- در این مرحله یک صفحه سفید نشان داده می شود که باید امضای خود را داخل آن بکشید این امضا باید کاملا مطابق امضای شما در بانک باشد بعد از کشیدن امضا تایید و ارسال امضا را کلیک کنید.


بانک ملی وام سهام عدالت.jpeg


8- حال پیغام موفقیت ثبت امضای دیجیتال نشان داده خواهد شد و کلیه مراحل با موفقیت انجام شده است حالا می توانید به طور کامل به خدمات بانک ملی دسترسی داشته باشید.


بعد از ثبت گواهی امضا برای درخواست وام باید مراحل زیر را انجام دهید:


1- گزینه ثبت نام نشان اعتباری را کلیک کنید.


نشان بانک ملی برای سهام عدالت.jpeg


2- کد ملی و کد امنیتی را وارد کرده و سپس با تیک گزینه با قوانین و مقررات موافق هستم را کلیک و تایید و امضا را انتخاب می کنیم سپس اطلاعات کاربری خود را تایید می کنید.


نحوه دریافت وام سهام عدالت از بانک ملی.jpeg


3- تیک قرارداد مربوط به درخواست توثیق سهام عدالت و سفارش فروش و تیک گزینه مرابحه صدور نشان اعتباری را زده و بعد از خواندن قوانین و وارد کردن کد امنیتی تایید را کلیک کنید.


4- اطلاعات ما را مجددا نشان می دهد و می توانیم صحت آنها را چک کنیم و در صورت درست بودن اطلاعات آن را تایید می کنیم و پیغامی نشان داده می شود که کارت اعتباری شما تا 24 ساعت آینده صادر خواهد شد همچنین کد ملی، کد پیگیری و هزینه ابطال تمبر (3000 تومان) را مشاهده می کنیم به این صورت مراحل با موفقیت به پایان می رسد.


برخی سوالات شما عزیزان


چرا پول فروش سهام عدالت واریز نمیشه؟ 

سهام عدالت رو فروختم اما مبلغی واریز نشده؟

پاسخ از مدیر فنی سهام عدالت آقای محمود حسن لو:

من اطمینان میدم به همه سهامدارن بزرگوار که بعد از فروش سهام عدالت پول نزد شرکت سپرده گذاری  مرکزی، سازمان بورس یا کارگزاری باقی نمیمونه و نهایت بعد از 4 روز به حساب سهامدار واریز میشه.

حالا یه قسمتی از سهام عدالت فروش نرفته خوب چاره ای جز صبر نیست تا اون نماد اگر بسته شده باز بشه قابل معامله بشه و خریدار برای سهام باشه و کارگزار فقط تنها کاری که از دستش برمیاد ارسال سفارش فروش هست تا موقعی که خریدار پیدا شود و بعد پول به حساب سهامدار واریز بشه.

 

دلیل واریز خرد خرد پول سهام عدالت چیه؟

دلیلش همین که این شرکتها 36 عدد هستن یعنی 36 نماد مختلف که هر کدام باید جدا فروخته بشه و ما سفارش فروش رو می زنیم و نماد مثلا فملی (ملی مس ایران) فروش میره پولش به فرض میشه 200 هزار تومان پیشنهادی بود که بعد از فروش همه نمادها پول واریز بشه اما چون بازار بورس بازاری شفاف ما گفتیم در لحظه هر میزان فروش هر زمان انجام بشه واریز صورت بگیره و ما موظفیم بلافاصله با سهامدار تسویه کنیم و امکان نداره نمادی فروش بره و پولش واریز نشه و معطل بشه و نقطه قوت بازار ما همینه که سهامی فروش میره بلافاصله مبلغش به حساب سهامدار واریز میشه.

اعتراض یارانه

یارانه کمک معیشتی 100 هزار تومانی و یارانه کمک معیشتی 120 هزار تومانی؟

طبق گفته معاون اقتصادی رئیس جمهور افراد و خانواده شون باید 4 شرط برای دریافت یارانه 100 هزار تومانی داشته باشند: 1- معیشت بگیر و یارانه بگیر باشند 2- حقوق بگیر ثابت نباشند (کارمند نباشند) 3- بیمه پرداز تامین اجتماعی نباشند 4- کارمند دولت و بازنشسته هم نباشند.

یارانه 120 هزار تومانی هم به افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی تعلق میگیره.

 

وام یک میلیون تومانی کرونا؟

افرادی که قبلا وام یک میلیون تومانی رو دریافت کردند و الان هم به سامانه 6369 پیامک ارسال کردند میتونند منتظر دریافت دوباره این وام باشند صحبت جدیدی در مورد مشمولین این وام مطرح نشده است.

 

آیا سهامداران عدالت باید در سجام ثبت‌نام کنند؟

مشاور اجرایی  شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: جهت استفاده از مزایای سهامداری مانند دریافت سود، حضور در مجمع و سایر خدمات الکترونیک مشروط به ثبت نام در سایت سجام و انجام احراز هویت است.

مطلب مرتبط که به شما کمک می کند سریع ترین روش انتقال سهام عدالت به بورس

منتظر نظرات و سوالات شما همراهان عزیز هستیم. سپاس

نظرات ارزشمند شما
132 نظر
علیرضا
علیرضا
۰۳ مرداد ۱۴۰۰

سلام .سهام من بانک صادرات چهارمحال بختیاریه و غیر مستقیمه.تو نشان بانک ایوا میگه نماد شرکت سرمایه گذاریه شما در حاله حاظرغیر قابل معاملست . برای انتخاب و تغیر کارگزار ناظر هم بایدازاد سازی کنیم که نمیشه .راه حل چیه لطفاراهنمایی کنید

مریم
مریم
۰۳ مرداد ۱۴۰۰

سلام چرامیخواین یک وام بدن مردم روالاف میکنن الان وام سهام عدالت ازبانک تجارت گرفتم ۲۱ مرداد اولین قسط من هستش ولی حتی یک هزارتومان توحسابم نریختن این چه وضعشه خدایی من اگر گیرنبودم که وام روباسود۱۸درصدبرنمیداشتم لطفا پیگیری کنید ممنون

مهدیار
مهدیار
۰۳ مرداد ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر من وام از بانک تجارت دریافت کردم 3.200 ولی اقساط چجوری پرداخت کنم می خواستم بدونم شما در این مورد اطلاعات دارین که بتونید من کمک کنید

محسن رمضانپور
محسن رمضانپور
۳۱ تیر ۱۴۰۰

سلام.من تونرم افزارزمرد کارهای مربوط به وام انجام دادم کارت اومده ولی خالی است وباید چکارکنم باکارت خالی.

محسن رمضانپور
محسن رمضانپور
۳۱ تیر ۱۴۰۰

سلام برایه من کارت ازطریق زمرد صادرشده کارت پست اورد ولی داخلش ۷۳تومانپول بودبایدچکارکنیم که اعتباریاوام برام بریزن.

پارمیدا آزادی
پارمیدا آزادی
۰۳ مرداد ۱۴۰۰

سلام آقای رمضانپور منم این مشکل رو دارم مشکل شما حل شد لطفا راهنمایی کنید ممنون

مهدی اقایی
مهدی اقایی
۲۹ تیر ۱۴۰۰

سلام خسته نباشی من از طریق زمرد بانک تجارت درخواست وام دادم کارت فرستادن برام 45 تومن توش بود باید چی کار بکنم

مهدی اقایی
مهدی اقایی
۲۹ تیر ۱۴۰۰

فعلا که این چند روز بانک ها تعطیله کار دیگه ای نمیشه انجام داد ؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۹ تیر ۱۴۰۰

سلام از خود بانک پیگیر بشید یه نفر دیگه هم همین مشکل رو داشت

پدرامم
پدرامم
۲۹ تیر ۱۴۰۰

جناب وقت بخیر ممنون بابت راهنماییتون. من گواهی امضا رو کامل انجام دادم برای برای ثبت اعطای نشان دیگه جایی نیست. فقط گفت تکمیل شد اطلاعات . چه باید کنم

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۹ تیر ۱۴۰۰

سلامت باشید یعنی نشان اعتباری رو نمیاره؟ آپدیت کنید شاید اپلیکیشن به روز نیست .. همین الان چک کردم اپلیکیشن درسته

هامون احمدی
هامون احمدی
۲۹ تیر ۱۴۰۰

سلام آخه من تو مرحله گواهی امضا موندم تشخیص چهره هر کاری میکنم نمیاره چکار کنم صورتتم عین کارت ملی کردم قبول نکرد باز راهنمایی کنید

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۹ تیر ۱۴۰۰

سلام چه پیغامی داد؟ نباید مشکل خاصی باشه مگر تفاوت زیادی باشه که نتونه تشخیص بده یا هم چند بار امتحان کردید نشد مگر خود بانک همکاری کنه به پشتیبانی تماس بگیرید براتون درست تایید بزنن یا به هر حال راه حلی ارائه بدن

م.م
م.م
۲۷ تیر ۱۴۰۰

سلام.من در اپلیکیشین بله بانک ملی ثبت نام کردم ولی چند روز هیچ پیامی مبنی بر دریافت کارت نمیاد

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۷ تیر ۱۴۰۰

سلام این مشکل رو خیلی ها داشتن شاید دیرتر جواب بدن

مهران
مهران
۲۷ تیر ۱۴۰۰

سلام مرسی از اطلاعاتی که در اختیار گذاشتید میخواستم ببینم میشه هم با یارانه وام ۷ میلیونی گرفت هم سهام عدالت یعنی ۱۴ میلیون

علی
علی
۲۷ تیر ۱۴۰۰

برا من امروز وام سهام عدالت واریز شد، ۲ میلیون تومان!!! باورتون میشه؟ ۲ میلیون تومن. همه جا گفته بود ۷ تومن. مطمئن باشید ۷ تومن نمیدن حتی ۴ تومن هم نمیدن.

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۷ تیر ۱۴۰۰

سلام خواهش میکنم در این مورد که نشه هر دو رو گرفت مطلبی ارائه نشده اما اگر هم بانک بگه نمیشه به نظرم میشه یکی رو با یارانه گرفت و اون وام دیگه رو هم با ضمانت سهام عدالت نباید مشکلی باشه

رامش
رامش
۲۷ تیر ۱۴۰۰

سلام کارتم دیروز اومد واسم ولی بجای 3میلیون تومن 73هزارتومن توشه.چیکارباید بکنم؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۷ تیر ۱۴۰۰

سلام از خود بانک حضوری پیگیر بشید یا تلفنی شماره های تماس بانکها در پاسخ به بقیه دوستان پایین تر هست

نازی
نازی
۲۴ تیر ۱۴۰۰

سلام ببخشیدمن سهامم بانک صادرات هس.چجوری باید برای درخواست وام ثبت نام کنم؟؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۷ تیر ۱۴۰۰

سلام با اپلیکیشن بانک های دیگه ثبت نام کنید

پیمان
پیمان
۲۴ تیر ۱۴۰۰

سلام خسته نباشی از راهنمایی خوبتان ...فقطمن میخام وام سرپرستی خانوار یا همان یارانه رو بگیرم اما این اپلیکیشن ها فقط سهام عدالت دارند از چه روشی برای درخواست وام یارانه سرپرستی خانوار استفاده کنم

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۴ تیر ۱۴۰۰

سلام بله درسته روی اپلیکیشن نیست و روشی برای درخواست وام اعلام نشده فقط بانکهای عامل اعلام شدن که این یعنی یا باید حضوری باشه که بعیده با توجه به کرونا و یا هم در اپلیکیشن ها اضافه بشه از طرفی ظاهرا به همه افراد این وام پرداخت نمیشه پس بعید نیست بخوان به افرادی که حضوری مراجعه میکنند پرداخت بشه .. هنوز در مورد نحوه درخواست این وام 7 میلیونی سهام عدالت و یارانه خبر رسمی اعلام نشده اگر اعلام شد یا مطلع شدیم حتما ابتدای مقاله آپدیت میشه

عاطفه
عاطفه
۲۳ تیر ۱۴۰۰

سلام وقتتون بخیر ، من ثبت نام کردم تو کارت اعتباری اپلیکیشن برام اومده مبلغش منتهی می‌خوام بدونم بازپرداختی رو چجوری باید پرداخت کنم؟ ۵تومن برام اومده و مقدار قسطش چقد میشه برام؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۳ تیر ۱۴۰۰

سلام مقدار قسط رو خودش باید نوشته باشه یا به هر نحو مثلا پیامک اطلاع بده اما سودش 18 درصد هست و بازپرداخت 36 ماهه اگر درست حساب کنم 18 درصدش میشه 900 هزار تومان و مبلغ هر قسط 163 هزار تومان میشه

سبحان سهرابی
سبحان سهرابی
۲۳ تیر ۱۴۰۰

من بانک تجارت حساب دارم ولی زمرد نمیشه چیکار باید بکنم

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۳ تیر ۱۴۰۰

اگر براتون سخت هست و برخی دیگه از دوستان هم با زمرد مشکل داشتن ناچار بانک ملی حساب باز کنید و از طریق اون بانک اقدام کنید

فاطمه رزاقی
فاطمه رزاقی
۲۳ تیر ۱۴۰۰

سلام کسانیکه کارت ملی هنوز دریافت نکردند و فقط برگه رسیدش رو دارند بهشون تعلق نمیگیره؟چون در یکی از مراحل ثبت نام بانک ملی فرمودین بارگذاری کارت ملی پست و رو و عکس سلفی ک با عکس کارت ملی یکی باشه ،خوب ماها ک هنوز کارت نگرفتیم عکسی رو رسیدمون ک نیست .ممنون میشم راهنمایی کنید و پاسخ بدین

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۳ تیر ۱۴۰۰

سلام خوب ابتدا کارت ملی قدیمی رو امتحان کنید اگر تایید نشد رسید دوباره هم که پشت کارت رو میخواد بازم رسید رو بفرستید اما تا اونجایی که من میدونم معمولا این اپلیکیشن ها کارت ملی جدید رو تایید و قبول میکنند راه حلی ظاهرا برای افرادی که هنوز کارت ملی جدیدشونو ندارن ارائه نشده مگر بانک خودش همکاری کنه از بانک میپرسیم و با روابط عمومی بانکها در میان میذاریم امیدواریم حل بشه

سعیدسلمانی
سعیدسلمانی
۲۳ تیر ۱۴۰۰

وام سهام عدالت کی واریز می شود

مریم
مریم
۰۳ مرداد ۱۴۰۰

نه بابا چی ۲ روز من هفته پیش کارتم دستم رسیده الان دوشنبه میشه ۱۰ روز هنوز نریختن

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۳ تیر ۱۴۰۰

سلام نهایت 72 ساعت قول بانکها

آزاد
آزاد
۲۳ تیر ۱۴۰۰

با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین زحمت کش:دوست عزیز من این وام برام فعال شده تو نشان بانکم اگه استفاده کنم و نتونم اقساطمو پرداخت کنم‌ بانک میتونه از حقوقم کسر کنه؟یا فقط میتونه سهامو بفروشه؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۳ تیر ۱۴۰۰

سلام ممنون باید اقساط رو پرداخت کنید اگر داخل حساب پول باشه برمیدارن فرض بر اینه که اول حسابهای شما رو چک کنند و پولشونو بردارن در صورت عدم موجودی فروش سهام

پوریا حیدری
پوریا حیدری
۲۲ تیر ۱۴۰۰

سلام میشه با این کارت از دیجی کالا خرید کرد

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۲ تیر ۱۴۰۰

سلام داخل لیست فروشگاهها اسم دیجی کالا نبود چون به طور اختصاصی برای خرید مواد غذایی از فروشگاههای مواد غذایی هست و دیجی کالا میشه کالای دیگه هم خرید کرد بعیده و اسم دیجی کالا داخل فهرست نیست.

غلام نبی خالقی حاجی اباد
غلام نبی خالقی حاجی اباد
۲۲ تیر ۱۴۰۰

سلام بااین پول کارت چه چیزای میشه خریدکرد

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۲ تیر ۱۴۰۰

سلام از فروشگاه های مواد غذایی مثل افق کوروش، رفاه میتونید خرید کنید یعنی در اصل یه نوع کارت خرید مواد غذایی هست

مجتبی
مجتبی
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید متشکرم از اطلاعاتی که دراختیار مردم می‌گذارید من سهام عدالت ندارم ولی سجام ثبت نام کردم وهردو یارانه رو میگیرم این وام 7میلیون بهم تعلق میگیره یانه بعد چطوری ثبت نام کنم ممنوم

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام لطف دارید بله وام 7 میلیونی رو میتونید بگیرید ضامن هم یارانه میشه

مهسادلفاني
مهسادلفاني
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام خسته نباشيد با اين كارت اعتباري ميشه لباسشويي خريد ؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام فروشگاههای مواد غذایی هست مثلا افق کوروش اگر افق کوروش ماشین لباسشویی داشته باشه طبیعتا چون دستگاهش این کارت رو قبول میکنه باید مشکلی نباشه

قربانی
قربانی
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام میشه با یک گوشی برای چند نفر ثبت نام انجام داد؟چطور؟ ممنون از راهنمایی شما

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام اگر اخطار نده که حتما باید همون خط مورد نظر داخل گوشی باشه و وقتی وارد اپلیکیشن بشید بتونید ثبت نام و احراز هویت و ... انجام بدید درسته یعنی شاید لازم باشه همون خط رو داخل گوشی قرار بدید

امير رضايي
امير رضايي
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام و وقتتون بخير الان کدوم يک از اين دو بانک تجارت يا ملي وامي اراِه مي کنند که بتوان در هر دستگاه پوزي ازش پول گرفت ، منظور فروشگاهي به غير فروشگاه هاي نظير کوروش و رفاه باشه؟

دنیا
دنیا
۳۰ تیر ۱۴۰۰

سلام من وام تجارت گرفتم از هر مغازه ای بخام میتونم خرید کنم،البته نمیدونم برای شهرهای مختلف متفاوته یا اینکه هر شهری کارت تجارتش همینجوری باشه.

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام هیچ کدوم اگر کسی موفق شده خریدی از فروشگاههای دیگه داشته باشه بنویسه

حسین براتی
حسین براتی
۱۷ تیر ۱۴۰۰

من حساب ندارم توی بانک تجارت ایا میتونم وامو از اونجا بگیرم؟ بعدشم گفتن با شماره شبا سهامت مال تجارت باشه درسته؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام باید حساب داشته باشید و کارگزاری سهام عدالت شما هم باید برای همون بانک باشه بعد میتونید درخواست وام بدید وقتی شما حساب باز کنید دیگه شماره شبا هم دارید

مریم
مریم
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام این وام هارو کی پرداخت میکنن لازم دارم

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام گفتن نهایت 72 ساعت اونم تا الان که فقط برای خرید کالا بوده فکر نکنم بشه استفاده دیگه ای داشت

فهیمه
فهیمه
۱۷ تیر ۱۴۰۰

باسلام باید برای دریافت وام سهام عدالت حتما بانک ملی حساب داشته باشیم واینکه من شنیدم متقاصیان بانک تجارت میتونن غیرازکالاخرید دیگه ام انجام بدن بانک ملی فقط خرید کالاهست یامیشه جای دیگه ام خریدکرد؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام بانک ملی فقط خرید کالا البته همه بانکها ولی خوب همگی گفتن شاید بشه غیر از خرید کالا خرید دیگه داشت به شرطی که با سایر فروشگاهها قرارداد بسته باشن امکان خرید فراهم میشه (در حال حاضر این کارت در فروشگاههای وین مارکت، رفاه و کوروش و تمام پذیرندگانی که دستگاه پوز سداد که دارای قابلیت نمایش code Qr هستند ، قابل استفاده می باشد.) برای مشاهده فروشگاه های دارای پوز سداد بر روی نقشه، به صفحه نشان پرداخت مراجعه کنید.

جواد خسروجردی
جواد خسروجردی
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام من تمام مراحل رو انجام دادم و مشخصات و کد پیگیری و هزینه تمبر و همه چی اومد تایید کردم ولی ۳ روزه که کارتی صادر نشده.از کجا بایدد بفهمم که کارت صادرشده؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام حداکثر بعد از 72 ساعت که کاربر درخواست موفق خود را در سرویس نشان اعتباری ثبت کرده باشد ، کارت مجازی اعتباری کاربر صادر و شارژ خواهد شد. داخل خود اپلیکیشن باید یه قسمت برای استعلام درخواست ها باشه چون کد پیگیری براتون صادر شده یا هم ممکنه باز برنامه جدیدی اجرا شده باشه مثل خبری که گفته شده بود ممکنه پول به صورت مجازی شارژ بشه یه چک کنید ببینید مبلغ به حساب شما اضافه نشده البته اضافه شده باشه بازم فقط میشه از فروشگاهها خرید داشت.

سجادنادی
سجادنادی
۱۷ تیر ۱۴۰۰

عرض سلام تشکرفراوان وخسته نباشید خدمت مدیران سایت کارتون خیلی درسته واطلاعاتی ک گذاشتیدبسیارعالی وبدردبخور بود بازم تشکرمیکنم.

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام خواهش میکنم سلامت باشید

امیر
امیر
۱۷ تیر ۱۴۰۰

مایی ک زیر۱۸ سالیم هم شامل میشیم یا ن؟ کارت ملی نداریم

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام داخل اپلیکیشن امتحان کنید در اصل ضامن شما سهام تون میشه نباید مشکلی باشه شرط سنی در موردش صحبتی نشده بود

مسعود
مسعود
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام من سهامم سودش از بانک صادرات هست ولی درون نرم افزار صاپ گزینه ای برای دریافت وام نداره

مرضيه
مرضيه
۲۱ تیر ۱۴۰۰

سلام .چطور كارگزاري را از بانك صادرات به تجارت يا ملي ميتوان تغيير داد.لطفا كامل توضيح دهيد

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ تیر ۱۴۰۰

سلام میتونید برای دریافت وام تغییر بدید کارگزاری سهام عدالت رو عوض کنید مثلا بانک ملی

Younes
Younes
۱۳ تیر ۱۴۰۰

سلام کسایی کا برای کدرت ملی هوشمند اقدام کردن ولی کارتی دریافت نکردن و یا برگه دستشونه باید چیکار کنن ؟؟ گواهی امضا ی اپ ایوا عکس کارت ملی میخواد حالا چیکار کنیم ممنون میشم جواب بدید

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۳ تیر ۱۴۰۰

سلام کارت ملی که نیومده اکثرا به جاش همون برگه رسید رو ادارت قبول دارن حالا اپلیکیشن رو نمیدونم قبول میکنه یا کارت ملی قدیمی رو اگر دارید شاید قبول کنه اگر رسید یا کارت ملی قبلی رو امتحان کردید نشد دیگه ناچار باید حضوری یا تلفنی از بانک برای این مشکل بپرسید

محمدقاسمی
محمدقاسمی
۱۲ تیر ۱۴۰۰

من در برنامه ایوا در مورد وام چیزی نداره ؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۲ تیر ۱۴۰۰

سلام داره قسمت نشان بانک یا نوشته نشان اعتباری، کارت اعتباری یا تسهیلات اکثر اپلیکیشن ها همین گزینه ها هست

علی آستان
علی آستان
۱۲ تیر ۱۴۰۰

سهام های ۴۵۲شامل وام میشه؟؟؟ و اینکه این وام فقط برای خرید کلا هست یا ن پول میشه جابه جا کرد؟؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۲ تیر ۱۴۰۰

بله کلا سهام عدالت به شرطی که نفروخته باشید فعلا فقط خرید کالا

الهام جعفری
الهام جعفری
۱۱ تیر ۱۴۰۰

با عرض سلام و احترام خدمت شما ببخشید من چطور میتونم برای کارت اعتباری ثبت‌نام کنم در ضمن اقساطی چقدر است با تشکر

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۱ تیر ۱۴۰۰

سلام روش غیر حضوری که داخل مقاله توضیح داده شده با مراجعه به اپلیکیشن بانک مدنظرتون تعداد اقساط 36 ماه و سود 18 درصد

محمد تمدن
محمد تمدن
۰۵ تیر ۱۴۰۰

سلام من از طریق زمرد تجارت اقدام کردم توثیق سهام در آخر یک کد رهگیری برام ارسال شد و اینکه خواستم بدونم کارت تجارت فیزیکی میاد ؟ و چقدر طول می‌کشه بیاد دوم اینکه کار دیگه ای نیاز نیست انجام بدم تو اپلیکیشن ؟ گفتن باید از قسمت پیشخوان حساب هم افتتاح کنید اما من که حساب دارم خودم

ایوب احمدی
ایوب احمدی
۰۳ تیر ۱۴۰۰

بانک ملی عالی ولی ثبت نام به خودمان سپرد

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۰۳ تیر ۱۴۰۰

سلام خوب همه بانکها ثبت غیر حضوری هست باید خود فرد انجام بده

علی داریوی
علی داریوی
۰۲ تیر ۱۴۰۰

سلام بانک ملی رفتم خندیدن گفتن ثبت نامش غیرحضوریه۔هرکافینتی هم رفتم بلدنبود۔بانک تجارت رفتم گفت مابه یکنفرهم ندادیم وکلی مسخره کرد۔ایرانشهرم کولرمون سوخته میخواهم کولربخرم۔راهنمایی کنید۔تشکر

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۰۲ تیر ۱۴۰۰

سلام باید تو یکی از این بانکها حساب داشته باشید بعدم غیر حضوری داخل مقاله نوشتیم برای هر بانک اسم اپلیکیشن ها و لینکش هست دانلود کنید مراحل انجام بدید

م.حاتمپور
م.حاتمپور
۰۲ تیر ۱۴۰۰

اگه میخواهند وام را بدهند دیگه چه نیازی به کارت بانک سهام عدالت هست در ضمن سود درصد خیلی زیادی برای وام میگیرند هجده درصد خیلی زیاده اول میگویند بدون ضامن بعد میگویند یک ضامن معتبر اصل معلوم نیست دولت با خودش چند چنده

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۰۲ تیر ۱۴۰۰

سلام ضامن که نباید بخوان خود سهام عدالت شما ضامن هست. درصد سودش که زیاده به اسم مردم به کام بانکها به هر حال بازم کسی نیاز ضروری داشته باشه میشه استفاده کرد

علی
علی
۰۲ تیر ۱۴۰۰

سلام یه سوال داشتم امکان فروش 60 درصد سهام عدالت برای روش غیرمستقیم هم وجود داره درحال حاضر؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۰۲ تیر ۱۴۰۰

سلام بله در روش غیر مستقیم تمام سهام رو می تونید بفروشید اما باید یه کارگزاری ثبت نام کنید و داخلش تغییر کارگزار ناظر بزنید که سهام شما داخل پرتفوی شما اضافه بشه و اگر سهام اون شرکت سرمایه گذاری استانی مثلا برای استان تهران اسم نماد وستهران صف فروش نباشه میتونید بفروشید

علی
علی
۳۱ خرداد ۱۴۰۰

سلام من سهام عدالتم تو بانک ملت هستش و الان پول لازم دارم شدید میشه ویرایش بزنم و از بانک تجارت وام بگیرم باید چیکار کنم لطفاً راهنمایی کنید 🙏

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۳۱ خرداد ۱۴۰۰

سلام فرایند جابه جایی معمولا طول میکشه بله میشه باید تو قسمت سهام عدالت بانک تجارت ثبت نام کنید https://btcode.tejaratbankbrk.ir/ بعد تغییر کارگزار ناظر رو داخلش بزنید اگر مشکلی داشت پشتیبان داره ازشون بپرسید.مرکز پاسخگویی به سوالات سهام عدالت بانک تجارت : 1554 داخلی 1 – 3 یا 88852200-021

سمیه لونیاکان
سمیه لونیاکان
۳۱ خرداد ۱۴۰۰

سلام درخواست وام ۱۴ میلیون تومانی دارم دارنده حساب بانک تجارت

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۳۱ خرداد ۱۴۰۰

سلام توضیحات داخل مقاله و سایر نظرات رو بخونید وام از طرف سایت ما که داده نمیشه ما کاری انجام نمیدیم راهنمایی هست برای شما از طرق گفته شده داخل مقاله اقدام کنید

Abolfazl.n.
Abolfazl.n.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰

سلام اخ ی خانوار ۴نفره که سهام ی ملیونی دارند۴۴ملیون مواد غذایی چه دردشون میخوره اخ این هم اسمشو میشه گذاشت وام .فقط باید از فروشگاه مواد غذایی خرید یا فرقی نداره مغازه سرکوچه هم میشه اعتبارو خرج کرد یا خیر

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۹ خرداد ۱۴۰۰

سلام خیر فقط فروشگاههای منتخب مثل افق کوروش، رفاه

ایداچگینی
ایداچگینی
۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سلام میشه راهنمایم کنید فقط از فروشگاههای زنجیره ایی میشه خرید کرد؟؟؟؟

حمیدبندری
حمیدبندری
۲۹ خرداد ۱۴۰۰

من گرفتم ۲میلیون کارت به کارت هم میشه کرد

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سلام فعلا اره بانک ملی و بانک تجارت گفتن در حال بررسی هستن که فروشگاهها رو زیادتر کنند و برخی اصناف دیگه هم بهش اضافه بشه

فریده
فریده
۲۰ خرداد ۱۴۰۰

سلام من ثبت نام کردم از طریق برنامه ایوا ولی نه کارت نیومد بعد اینکه گفتین باید بانک رو کارگزار کنم چطور باید انجام بدم ؟؟؟؟ و اینکه هم سجام هم سهام عدالت دارم میشه راهنمایی کنین مرسی

ایلناز لطف الهیان
ایلناز لطف الهیان
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

سلام خانم فریده یه توضیح کلی میدم اگه در سجام ثبت نام کردیم و احراز هویت شدین و سهامتون رو آزاد کردین باید بگم یه حساب تو بانک ملی باز کنین و بعد ۲۴ ساعت تو اپلیکشن ایوا ثبت گواهی امضا کنین بعدش تو همون ایوا برید قسمت فروش سهام عداالت و با کلمه آبی نوشته تغییر کارگزار کدملی رو هرچیزی که خواسته رو وارد کنین یه صفحه باز میشه و براتون کد میاد که تعییر کارگزاری شدین مجددن بعد ۲۴ ساعت بازم برید داخل ایوا از نشان بانک ثبت نام رو انجام بدین فرم پرکنید بعد براتون پیعام میاد که بعد ۷۲ ساعت کارتتون فعال میشه ... حالا از کجا بدونید که فعال شده بازم از همون ایوا بعد گذشت ۷۲ ساعت وارد بشین از نشان اعتباری براتون میاد که کارتتون چقد قرار شارز بشه در واقع کارتی صادر نمیشه همه اینها فقط از ایواست حتی پرداخت قسط امیدوارم که کمکی کرده باشم حدود یماه بود که دنبال اینکار بودم و بلاخره با این روش انجام دادم مجددن میگم کسایی که منتظر کارت بیاد دم درشون همچین چیزی نیست درنهایت اگر به مشکل برخورد از پشتیبانی قوی و خوب ایوا استفاده کنید که خیلی خوب راهنماییتون میکنن

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۰ خرداد ۱۴۰۰

سلام باید سامانه سهام عدالت اون بانک رو ثبت نام کنید و تغییر کارگزار ناظر انجام بدید یعنی سهام عدالت شما به سامانه سهام عدالت اون بانک منتقل بشه... البته این امر انتقال و اینکه بانک بشه کارگزار بستگی به رئیس شعبه هم داره ازشون بپرسید لازمه انجام بدید یا خیر مثلا بانک تجارت من پرسیدم یه شعبه اش گفت باید انجام بدید بانک ملی گفت نیازی نیست..در هر صورت ثبت نام سجام که باید انجام داده باشید سهام عدالت هم نباید ازش فروش زده باشید

مظفر عسگری
مظفر عسگری
۱۷ خرداد ۱۴۰۰

من این وام رو به مبلغ 3 تومن گرفتم و توی مدتی که گفتن یعنی یک ماه تسویه کردم و الان میخام کارت رو باطل کنم و سهامم رو آزاد کنم میگن نمیشه و باید تا یک سال سهامم گرو بانک بمونه، یعنی چی؟ مگه میشه همچین چیزی؟!!

محمد عباسی
محمد عباسی
۰۵ تیر ۱۴۰۰

سلام. چجوری اعتبار رو دریافت کردید کارت بانکی که داشتید رو شارژ کردن یا یک کارت جداگانه بهتون دادن؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۷ خرداد ۱۴۰۰

سلام طبق گفته خود بانکها و اطلاع رسانی که از ابتدا بود چون طبق زمان گفته شده تسویه کردید (حالا شاید ایراد بگیرن منظور ما یک ماه یا 30 روز نبوده 29 روز باید تسویه می کردید، چون ابتدا حسین فهیمی مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد 29 روزه اگر فرد مبلغ رو برگشت بده سودی بهش تعلق نمیگیره) سهام شما باید آزاد بشه و به هیچ عنوان نمیشه سهام شما در گرو بانک باشه به فرض اصلا شما دو ماه بعد گرفتن وام اونو کامل تسویه کردید خوب فوقش سود 18 درصد رو از شما میتونن بگیرن نمیشه که سهام همچنان در گرو بانک باشه مثلا به چه دلیل یا مناسبتی!!! اون موقع به دلیل اینکه به شما وام داده شده ضامن گرفته شده حالا که وام رو تسویه کردید ضامن باید رها بشه (حالا چک باشه یا سهام فرقی نداره) این تخلفه که سهام رو نگهداری کنن راه حلش تماس با حراست اون بانک هست و https://www.cbi.ir/page/9436.aspx این سامانه شکایت بانک مرکزی اگر جوابگو نبودن با ستاد خبری سپاه 114 یا ستاد خبری وزارت اطلاعات 113 تماس بگیرید.

دیانا
دیانا
۱۵ خرداد ۱۴۰۰

سلام جناب چرا به برخی استان ها تعلق نمیگیره؟؟؟ آیا الان تعلق نمیگیره یا هیچ وقت تعلق نمیگیره؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۵ خرداد ۱۴۰۰

سلام سراسرکشور باید بانکها وام رو بدن اینکه بگن فعلا به ما گفتن وام ندیم نادرسته بلکه کلی به تمام بانک های ملی و بانکهای تجارت ابلاغ شده و باید وام رو بدن حالا چرا گفتن وام نداریم یا نمی دیم ممکنه در اون شهر یا استان هنوز با فروشگاهها قرارداد نداشته باشن که البته خیلی بعیده چون فروشگاههای بزرگ در سراسر کشور به طور کلی باهاشون قرارداد امضا شده که بشه با استفاده از کارت اعتباری سهام عدالت از فروشگاههایی مثل افق کوروش رفاه و ... خرید کرد.

علی فریدونی مطلق
علی فریدونی مطلق
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

درصد واو بالاست

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام بله 18 درصد زیاد که هست تازه مردم برای همین مبلغ کم اذیت هم میشن

علی ملکی
علی ملکی
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

تماما چرته یک‌ماهه تمام شرایط به من میخوره تو سامانه زمرد تجارت ثبت نام توثیق سهام کردم اولا فقط ۳ تومن میده با ۲۴ ماه قسط بعدش هر کاری میکنم حساب تشکیل نمی‌ده هر چقدر هم با سامانه مشتریان ۱۵۵۴تماس میگیرم جواب درست نمیدن میگن بررسی میشه علنا مردم رو سر کار گذاشتن خوب بگین نمی‌دین چرا وقت مردم میگیرید هزینه هم میزارید رو دستشون واقعا وقاحت دولت و سیستم بانکی حدی داره شما هم تو سایتتون نزنید دوروزه با فلان شرایط تحقیق کنید بعد

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز حرفی که خود بانک ها گفتن رو عینا منعکس کردیم بد قولی بانکها به خودشون ربط داره و البته وزیر اقتصاد آقای دژپسند و البته آقای همتی که الان میگه من مدافع ملتم و کشته مرده مردم هستم اگر راست میگن یه وام چندرغاز رو بدن به ملت اینقدر کش و قوس ندن تازه خوبه 18 درصد سود هم میگیرن تازه سهام ملت هم که ضامن میشه دیگه چی باید باشه؟ منم قبول دارم متاسفانه نظارت درستی نیست هر جور بخوان عمل میکنن اما به یه نفر سفارش شده میلیاردی هم وام میدن

Nader
Nader
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام من از طریق بانک ملی نرم افزار ایوا ثبتتام کردم دو روزه اومد از طریق نرم افزار‌.باتوجه به این تو شهرستان هستیم هر فروشگاهی میرم میگن همچین چیزی نداریم.نمیشه اینو تبدیل به کارت کنن؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام به خود بانک شهرتون مراجعه کنید لیست فروشگاههایی که بانک باهاش قرارداد بسته رو بگیرید چند ماه قبل قرار بود به جای کارت شایددد وام بدن پول رو واریز کنن اما خبری نشد

رویا آزادگان
رویا آزادگان
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید من تا امروز ۱۶ روزه بابت وام سهام عدالت ثبتنام کردم توی گزینه کارت اعتباری مبلغش اومده فعال هم هست ولی بارکد توی نشان اعتباری نمیاد میشه پیگیری کنید

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام بانک میگه رفع میشه امیدوارم زودتر درست بشه اگر بخوان

رضا موسوی
رضا موسوی
۰۵ تیر ۱۴۰۰

سلام ایوا برای دریافت کارت اعتباری سهام عدالت همه انجام دادم ؟ چکار کنم؟؟؟؟

سعید افشار ونگینی
سعید افشار ونگینی
۰۲ خرداد ۱۴۰۰

وام سهام عدالت میخوام بگیرم ممنون میشم سریع تر پیگیری کنید

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۰۲ خرداد ۱۴۰۰

سلام چشم پیگیر هستیم ما به بانکها پیشنهاد رو دادیم مبلغ بیشتر باشه ولی خوب تصمیم گیر نهایی خودشون هستن به هر حال شماره ی بانکها رو هم گذاشتیم همه مطالبه گر باشیم بهتره اگر بشه مبلغ وام رو واریز میکردن و محدود به خرید از فروشگاهها نبود بهتر بود این پیشنهاد رو هم داشتیم ولی خوب فعلا که موافقتی ندیدیم

تینا جاوید
تینا جاوید
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر من شنیدم با کارت اعتباری بانک تجارت میشه از تمام دستگاه های پوز خرید انجام داد درسته این موضوع؟!

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۰۲ خرداد ۱۴۰۰

سلام ابتدا که وام سهام عدالت بانک تجارت و بانک ملی پرداخت می شد فقط برخی فروشگاههای خاص مثل افق کوروش رفاه وین مارکت و تعدادی انگشت شمار رو برای خرید اعلام کردن و قرار هم بود که تعداد فروشگاهها بیشتر بشه و مردم در انتخاب آزاد باشن حالا امیدواریم همه شهرستانها شعب این اجازه رو بدن و همکاری کنن تا بشه از همه فروشگاهها خرید کرد البته تمام پذیرندگان دستگاه پوز سداد که کد QR code دارن هم میشه ازشون خرید داشت.

امیر
امیر
۰۱ خرداد ۱۴۰۰

توی سایت خوده بانک تجارت نوشته از هر فروشگاهی خواستین میتونین خرید کنین ولی ۶۰ درصد ارزش روز پورتفوی سهام عدالت وام میدن یعنی ۶۰ درصد اون ۶۰ درصد که ازاد شده وام میدن

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام خیر فعلا فقط فروشگاههای بزرگ مواد غذایی میشه خرید داشت اما مدیریت بانک تجارت و بانک صادرات گفتن سعی دارن فروشگاههای دیگه هم اضافه بشه از جمله فروشگاههای لوازم خانگی گوشی و... همچنین فروشگاههای کوچک از سایر اصناف هم اضافه بشه که تنوع انتخاب زیاد باشه. اما دلیل اینکه فعلا به این فروشگاهها محدود شده برای جلوگیری از نقد شدن این پول هست سعی بر این هست این وام رو فرد برای تهیه مایحتاج خودش استفاده کنه برای همین روند اضافه شدن فروشگاههای جدید هم قطعا زمان بر هست چون باید تضمین لازم رو بدن که فقط کالا خواهند فروخت و اقدام به نقد کردن مبلغ کارت نخواهند کرد.

سعید خانقلی نیا
سعید خانقلی نیا
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

شما گفتین ۷ میلیون وام میدن ۳میلیون دادن چرا دروغ میگین تو رو امام حسین

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز ابتدا صحبت رئیس جمهور بود که به سهامدارن سهام عدالت 1 میلیونی 14 میلیون و 500 هزار تومانی تا سقف 7 میلیون وام میدن بعد مدتی بانکها گفتن به سهامداران 1 میلیونی 10 میلیون و 500 و سهامدارن 500 هزار تومانی 5 میلیون و 500 وام میدیم الان هم که باز ظاهرا بانکها به بهانه اینکه ارزش سهام عدالت کمتر شده مجدد مبلغ وام رو کمتر کردن این دیگه ما مقصر نیستیم متاسفانه مجدد هر بانکی دلخواه خودش داره رفتار میکنه

صادق قربانی
صادق قربانی
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام ثبت نام کردم کارت اومده ولی پول وام به کارت واریز نشده مشکل از چیه

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام بانک باید کارت رو شارژ کنه قبل اینکه بفرسته بهتره تلفنی از بانک پیگیر بشید ممکنه بعد چند روز هم البته کارت شارژ بشه

محمداحمدی
محمداحمدی
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام من سهام عدالت یک میلیونی دارم ولی بانک تجارت بهم ۶میلیون۳۰۰وام میده،مگه نگفتند۱۴میلیون؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام اره مطمئنید سهامتون یک میلیونی هست این مبلغی که گفتید برای سهام عدالت 500 تومانی هست شاید بانک اشتباه داره به نظرم اگر میگن راهی نداره به بانک ملی مراجعه کنید

مجتبی
مجتبی
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام اپلیکیشن زمرد مشکل داره؟ چون کد میاد میزنم قبول نمیکنه؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام خواهش میکنم سوال یک نفر دیگه هم بود اپلیکیشن های دریافت وام سهام عدالت بانک ها موقع آپدیت مشکل دارن و اگر چند روزه امتحان می کنید بازم مشکل داره ممکنه موقتا از دسترس خارج شده باشه تا نشه وام رو حالا به هر دلیلی دریافت کرد و باید به زودی درست بشه از خود بانک هم بپرسید چه موقع درست میشه ترجیحا از همون شعبه ای که داخلش حساب دارید بپرسید مشکلتون حل نشد میتونید با مرکز ارتباط مشتریان 1554 بانک تجارت تماس بگیرید برای تهران و مراکز استانها با شماره تلفن 1554 و شهرستانها با شماره 02188852200 (90 خط) در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته پاسخگویی دارند یا هم سوال خودتون رو از طریق پیامک بپرسید ارسال پیام کوتاه از طریق شماره 100084 هست اینم سایت بانک www.tejaratbank.ir تیم ما هم اگر خبر جدیدی در این مورد به دست آورد حتما به عنوان آپدیت داخل مطالب میزاریم. ممنون از همراهی و اطلاع رسانی شما

حسین
حسین
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام آیا ممکنه مبلغ وام بیشتر بشه؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام چون ارزش سهام عدالت هر روز کمتر میشه فعلا که ممکنه کم هم بشه البته به خود شعبه و بخشنامه های داخلی بانک هم بستگی داره اگر بازار بهتر بشه و ارزش سهام عدالت هم افزایش پیدا کنه ممکنه وام سهام عدالت یا همون کارت اعتباری بیشتر هم بشه

احسان
احسان
۳۱ فروردین ۱۴۰۰

سلام خیلی ممنون از مقاله خوبتون واقعا دو روزه کارت اعتباری رو میدن؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۳۱ فروردین ۱۴۰۰

سلام تشکر اگر از طریق اپلیکیشن ها همه چیز آنلاین و درست انجام بشه آره این گفته خود بانک ها هست که میشه در عرض دو سه روز وام سهام عدالت یا در واقع همون کارت اعتباری سهام عدالت رو دریافت کرد

علی
علی
۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سلام باقی‎مانده سود سهام عدالت چه موقع واریز میشه؟

محمدحسن فرهمندنژاد
محمدحسن فرهمندنژاد
۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سلام طبق گفته شرکت سپرده‌گذاری مرکزی: به محض دریافت مبلغ از شرکت‌های سرمایه‌پذیر، ۵۰ درصد دوم سود هم واریز می‎شود. حدود ۴۳ میلیون نفر، سود دریافت کرده ‎اند. افرادی که به هر دلیلی سود برای آن‎ها واریز نشده، در مرحله دوم پرداخت، کل سود به حساب آن‎ها واریز می ‎شود.

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...