ارزش امروز سهام عدالت

بروزرسانی شده در ۰۹ تیر ۱۴۰۰
ارزش امروز سهام عدالت
زمان مطالعه : 6 دقیقه 1549 بازدید 0 نظر

ارزش امروز سهام عدالت ما چقدر است و از کجا بفهمیم؟ آموزش مشاهده میزان سهام عدالت ، گزارش دارایی سهام عدالت

ارزش روز سهام عدالت

در پایان معاملات امروز 1400/04/09 ارزش امروز سهام عدالت نسبت به آخرین روز معاملاتی یعنی سه شنبه 0.5 درصد افزایش داشت و سبد سهام ۵۳۲ هزار تومانی به 11 میلیون و 399 هزار تومان و ارزش سبد سهام عدالت یک میلیون تومانی به 21 میلیون و 472 هزار تومان رسید.

با توجه به ارزش امروز سهام عدالت، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد سهام عدالت  ۵۳۲ هزار تومانی، 6 میلیون و 839 هزار تومان و سبد یک میلیون تومانی، 12 میلیون و 883 هزار تومان خواهد بود.

جهت مشاهده میزان سهام عدالت یا همان ارزش سهام عدالت خودتان ابتدا اقدام به آزادسازی سهام عدالت می کنید.

جهت اطلاع از نحوه دریافت وام سهام عدالت  بر روی دریافت وام سهام عدالت کلیک نمایید.

پس از مرحله آزادسازی وارد سایت www.sahamedalat.ir می شوید.

مشاهده میزان سهام عدالت

بعد از ورود بر روی دکمه مشاهده دارایی سهام عدالت کلیک می کنیم و صفحه زیر نمایان می شود که حاوی پیامی می باشد:

متن پیام

(( این سامانه برای مشاهده خلاصه وضعیت سبد دارایی سهام عدالت است. سهامداران می بایست قبلا در سامانه خصوصی¬سازی روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده باشند.  در صورت عدم موفقیت در ورود می توانید مشخصات و تلفن همراه خود را در www.samanese.ir ویرایش نمایید.  ورود به سامانه از طریق شماره تلفن همراه معتبر متعلق به کد ملی شما که قبلا توسط سهامدار در سایت خصوصی سازی اعلام شده، صورت میپذیرد. مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی اطلاعات بر عهده سهامدار است. فعالیت مراجعین در این سامانه ثبت شده و قابل پیگیری می‌باشد. مسئولیت استفاده از کد تایید پیامک شده، توسط هر شخص دیگر به عهده سهامدار است. هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع و مسئولیت آن به عهده سهامدار است. دسترسی و استفاده از این سامانه محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما فراهم گردیده است  تاریخ آخرین بروزرسانی اطلاعات از سازمان خصوصی سازی معمولا چند روز عقب تر از معاملات روز جاری می باشد. لذا در صورت ویراش مشخصات و یا انتخاب روش مستقیم بعد از این تاریخ، در بروزرسانی های آتی امکان مشاهده برای شما فراهم می باشد. ))

مشاهده میزان سهام عدالت

پس از مطالعه پیام بر روی متوجه شدم کلیک می نماییم مرحله بعدی  از ما خواسته می شود شماره ملی خود را وارد نماییم و سپس دریافت پیامک اعتبارسنجی را کلیک می کنیم.

مشاهده میزان سهام عدالت

از ما خواسته می شود کد تصویری را وارد کنیم چناچه کد خوانا نبود یا نمایش داه نشد دکمه کناری کد تصویری را کلیک کرده تا مجدد کد جدیدی نمایش داده شود.

مشاهده میزان سهام عدالت

بعد از ورود صحیح کد تایید، یک کد تایید 6 رقمی ورود به باشگاه سهام عدالت از طرف شرکت سپرده گذاری مرکزی برای ما پیامک می شود کد را وارد می کنیم مجدد نیز کدملی نشان داده می شود تا از صحت آن اطمینان حاصل نماییم.

مشاهده میزان سهام عدالت

بعد از ورود صحیح کد تایید گزارش دارایی سهام عدالت براساس آخرین بروزرسانی نمایش داده می شود. مبنا و مفهوم آخرین بروزرسانی: در تاریخ 15 خرداد ماه اطلاعات سهام بر روی سایت بارگزاری شده اما مبنای قیمت 13خرداد می باشد که آخرین روز معاملاتی در هفته منتهی به تاریخ 16 خرداد ماه می باشد.

گزارش دارایی سهام عدالت


آخرین بروزرسانی گزارش دارایی: 1399/03/15

تفسیر گزارش دارایی سهام عدالت

در تصویر نمایش داده شده سه قسمت می بینید 1- گزارش دارایی سهام عدالت که خود شامل: الف) نام دارایی: که نام سهام شماست. ب) تعداد سهام شما از همان شرکت. ج) آخرین قیمت معاملاتی روز قبل (ریال): که منظور در واقع تاریخ 13 خرداد ماه هست که آخرین روز معاملاتی قبل از 15 خرداد ماه می باشد دلیل اعمال قیمت 13 خرداد ماه این است که آخرین روز معاملاتی هفته منتهی به 16 خرداد ماه بوده است. د) جمع ریالی ارزش سهام عدالت (ریال): که از ضرب تعداد سهام و آخرین قیمت به دست می آید. ه) درصد از کل: به معنی درصد و تاثیر این سهام بر پرتفوی شما هست در واقع به زبان ساده چند درصد از پول شما به این سهم اختصاص دارد و) جمع ارزش کل براساس قیمت روز گذشته: که حاصل جمع قیمت کل پرتفوی شما هست که البته ارزش آن به طور روزانه براساس معاملات بورس متغییر هست.

2- لیست درخواست ها : چنانچه اقدام به درخواست فروش 30 درصد از سهام خود کرده باشید در این قسمت وضعیت آن نمایش داده می شود.

3- مشاهده پروفایل که اطلاعات هویتی شما را نمایش می دهد.

4- خروج: پس از مشاهده ارزش سهام و اتمام کار از سامانه خارج شوید.

برای مشاهده جدیدترین و آخرین قیمت هر سهم

می توانید از سایت شرکت مدیریت فناوری بورس به نشانی www.tsetmc.com استفاده نمایید می توانید آخرین قیمت را در تعداد سهام خود ضرب نمایید تا ارزش سهام خود را براساس آخرین روز معاملاتی به دست آورید. دقت نمایید تمامی اعداد به ریال می باشد.

امیدوارم مطلب مورد رضایت شما عزیزان واقع گردد. با آرزوی سلامتی

 

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...
طراحی فروشگاه اینترنتی