راه های کسب درامد میلیونی از برنامه نویسی اندروید

بروزرسانی شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۹
راه های کسب درامد میلیونی از برنامه نویسی اندروید
زمان مطالعه : 6 دقیقه 519 بازدید 0 نظر

در این مقاله می خواهیم همه ی روش هایی که میتوان با برنامه نویسی اندروید پول دراورد رو بررسی کنیم

 چرا باید با برنامه نویسی اندروید کسب درآمد کنیم

یکی از روش های کسب درآمد،روش پر رمز و راز کسب درامد با موبایل است.

برنامه نویسی اندروید یکی از راه های کسب درامد موبایل است.

اما چرا اندروید؟در سالهای اخیر با گسترش استفاده از تلفن های همراه هوشمند،استفاده از اپلیکیشن های اندروید و ios روز به روز گسترش بیشتری پیدا کرد.

به همین دلیل تجارت اپلیکیشن های تلفن همراه به یک تجارت پر رونق تبدیل شد.

حقیقت این است که سهم استفاده از اندروید نسبت به سیستم عامل های دیگر گوشی های هوشمند 75 درصد است.این درصد در ایران به حدود ۸۹ درصد می‌رسد.

بنابراین با یک حساب سرانگشتی می‌توان فهمید دلیل رو آوردن بسیاری از افراد به برنامه نویسی اندروید چیست.

روش های کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید

زمانی که در برنامه نویسی اندروید به درجه ای رسیدید که توانستید اپلیکیشن های مورد نظرتان را تولید کنید، می توانید به فکر کسب درآمد از این کار بیفتد.کسب درآمد از طریق برنامه نویسی اندروید روشهای زیادی دارد که در ادامه می خواهیم با هر یک از انها آشنا

شویم و سپس مزایا و معایب هر کدام را بشناسیم.

پس اگر  تصمیم دارید به درآمدزایی از طریق برنامه نویسی اندروید بپردازید حتماً به خواندن مطلب ادامه دهید.

ساخت یک اپ و فروش آن در مارکت ها

یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید ایده پردازی است. برای این کار باید سعی کنید ایده های خلاقانه ای داشته باشید،ایده هایی که بتوانید یک مشکل را حل و یا انجام کاری را ساده تر کنند.فکر کنید از چه راهی می توانید به دیگران خدمت کنید.

باید خدمتی را انتخاب کنید که مردم حاظر باشند به خاطر ان پول پرداخت کنند.

سعی کنید ایده های خود را پردازش و به اندازه کافی در مورد انها تحقیق کنید.روش دیگر این است که ایده های دیگران را پخته کنید.یعنی باید امکانات ارزشمند و جدیدی را به ایده هایی که قبلاً پیاده‌سازی شده‌اند،اضافه کنید.

درامد-ندروید

فریلنسری و انجام پروژه های برنامه نویسی

در صورتی که در برنامه نویسی اندروید به اندازه کافی آموزش دیدید و چند پروژه پیاده تستی پیاده سازی کردید،می توانید به گرفتن پروژه های برنامه نویسی آزاد بپردازید.به این کار فریلنسری یا دورکاری می گویند.روش های زیادی برای آن وجود دارد.مثلا ساده ترین راه برای دریافت پروژه های فریلنسری استفاده از روابطتان است.

درامد-ندروید

استخدام شدن به عنوان یک برنامه نویس اندروید

یکی از راه های زود بازده برای کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید استخدام در شرکت های برنامه نویسی است.چه تازه کار باشید و چه کهنه کار،معمولاً شرکت های زیادی هستند که شما را استخدام کنند و یا به عنوان کارآموز بپذیرند.

پس رزومه خود را به حد قابل قبولی برسانید و آن را در یکی از سایتهای کاریابی آپلود کنید.سپس اگهی های استخدام برنامه نویس اندروید را دنبال کنید و روزمره خود را برای مواردی که به نظرتان با شرایط تان سازگارتر است،ارسال کنید.

درامد-اندروید

نمایش تبلیغات درون برنامه ای اندروید

یکی از روشهای کسب درآمد بدون دریافت پول از کاربران،نمایش تبلیغات در اپلیکیشن های اندرویدی است.معمولاً نرم‌افزارهای زیادی از این روش برای کسب درآمد استفاده می کنند.البته باید تبلیغات استفاده شده در اپلیکیشن شما هدفمند باشد تا باعث آزار استفاده کنندگان از اپلیکیشن شما نشود.بنابراین در هنگام استفاده از این روش سعی کنید همیشه مسائل روانشناسی را در نظر بگیرید.

پیاده سازی پرداخت درون برنامه ای در اندروید

آخرین روشی که برای کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید به شما معرفی می کنیم روش پرداخت درون برنامه ای است.می توانید برای جلب رضایت کاربران ابتدا اپلیکیشن خود را به صورت کاملاً رایگان منتشر کنید.اما در نسخه رایگان کاربران قادر به استفاده از

تمام امکانات نرم افزار نباشند.با استفاده از این روش کاربر باید با پرداخت مبلغی،امکانات کامل نرم افزار را خریداری کند.این روش روز به روز در حال رونق گرفتن است.چرا که قبل از خرید به کاربر اجازه تست و بررسی نرم‌افزار را می‌دهد.با این روش حس رضایت دلپذیری را

در کاربران اپلیکیشن خود ایجاد می کنید.

درامد-اندروید

جمع بندی

برنامه نویسی اندروید همانند سایر روش رشته های برنامه نویسی نیازمند دقت و حوصله و پشتکار بسیار بالایی است.ساخت برنامه های اندروید نیاز به مهارت های بالایی دارد. اکثر برنامه های اندروید پرطرفدار مسیر بسیار پر فراز و نشیب و طولانی را طی کرده‌اند تا به

مکان فعلی رسیده‌اند ،بر این اساس کافی است به نسخه های مختلف برنامه‌ای مانند اینستاگرام توجه کنید تا شاهد سیر تکامل آن در این مسیر باشید. بنابراین باید بدانید یادگیری برنامه نویسی اندروید نسبت به برنامه نویسی برای سایر پلتفرم ها زمان بیشتری طول خواهد

کشید.

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...
طراحی فروشگاه اینترنتی