بهترین اسپری های تاخیری + خرید

بروزرسانی شده در ۱۶ تیر ۱۴۰۰
بهترین اسپری های تاخیری + خرید
زمان مطالعه : 4 دقیقه 319 بازدید 0 نظر

بهترین اسپری تاخیری | خرید بهترین نوع اسپری تاخیر به همراه معرفی بهترین فروشگاه ها عرضه کننده محصولات جنسی


اسپری تاخیری چیست؟

اسپری تاخیری معمولا زمان انزال مردان زود انزال را افزایش می‌دهد، در نتیجه مرد و پارتنر جنسی او بیشتر می‌توانند از رابطه جنسی لذت ببرند.


undefinedزود انزالی (یکی از اساسی ترین مشکلات زوجین که با آن دست و پنجه نرم می کنند. سبب فشار های روانی بر مرد و پارتنر جنسی او می شود و بدین علت است که مرد قبل از آنکه بتواند پارتنر جنسی خود را ارضا کند ارضا می شود).


بهترین اسپری های تاخیریاسپری تاخیری چگونه باعث تاخیر در انزال می شود؟

لیدوکائین یک ماده تاخیری که به صورت مایع، کرم، اسپری، ژل، قطره و ... می تواند بر روی پوست استفاده شود این ماده شیمیایی عصب ها را از فرستادن اطلاعات به مغز باز می دارد، تا به صورت موقت در محل استفاده شده چیزی حس نکنیم.


undefined


از آنجایی که اسپری تاخیری به صورت مایع بوده و سپس بر روی محل مورد نظر اسپری می شود ، اثرگذاری بسیار بالایی دارد.


قوی ترین اسپری تاخیری

امروزه یکی از سوالاتی که معمولا افراد می پرسند قویترین اسپری تاخیری چه مدلی است و چه مدلی بیشترین تاخیر را برایشان به وجود می آورد در پاسخ باید گفت که موضوع به موارد مختلفی نظیر دز بکار رفته لیدکائین و ... که سبب بی حسی موضع می شود دارد البته بهتر است با پزشک خودتان مشورت کنید.

نکته استفاده دراز مدت از اسپری های قوی اثرات جدی بر سلامتی دارد. این اسپری هرگز نباید به عنوان درمانی برای زود انزالی مورد استفاده قرار گیرد این محصول فقط برای مکملی برای کمک به رفع این مشکل است.


اسپری تاخیری را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از موضوعاتی که افراد در خرید محصولات جنسی مواجه هستند مواجه با اجناس غیر اصل و تقلبی است که برای این موضوع ما به شما توصیه می کنیم که از فروشگاه های معتبر خرید داشته باشید.


یکی از مدل های تاخیری پر طرفدار بین جوانان اسپری تاخیری (Delay Spray) به دلیل استفاده راحت آن است.ترکیبات اسپری تاخیری

شرکت های سازنده اسپری تاخیر معمولا از ترکیبات متفاوتی استفاده می کنند و با دز های متفاوت هر یک از مواد را با هم ترکیب می کنند تا اسپری تاخیری مناسب با افراد مختلف را تولید کنند.

برخی از مواد استفاده شده در اسپری تاخیری لیدوکائین، بنزوکائین،آب، اتانول، پروپیلن گلایکل و بنزیل الکل هستند.بهترین اسپری تاخیری اسپری

بهترین اسپری تاخیری اسپری است که متناسب با وضعیت جسمانی شما باشد. بهتر است بدانید اسپری تاخیری درمان زود انزالی نیست بلکه یکی از مواردی است که در جریان درمان زود انزالی مورد استفاده قرار می گیرد لطفا قبل از استفاده خود سرانه با پزشک مشورت کنید.


یکی از روش های که می تواند به تاخیر بیانجامد تغییر پوزیشن در زمان مناسب است برای یادگیری پوزیشن های مختلف می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید:


برای خرید می توانید به لینک زیر مراجه نماید.

خرید اسپری تاخیری از دیجی کالابا عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...
طراحی فروشگاه اینترنتی