تام کروز با همکاری ناسا و اسپیس ایکس برای ساخت فیلم به فضا می‌رود

بروزرسانی شده در ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
تام کروز با همکاری ناسا و اسپیس ایکس برای ساخت فیلم به فضا می‌رود
زمان مطالعه : 3 دقیقه 433 بازدید 0 نظر

تام کروز، بازیگر شناخته‌شده و محبوب‌ سینمای هالیوود قرار است با همکاری اداره کل هوانوردی و فضای ایالات متحده به فضا برود و در خارج جو زمین با همکاری ناسا و اسپیس ایکس فیلم بسازد

تام کروز با همکاری ناسا و اسپیس ایکس برای ساخت فیلم به فضا می‌رود

تام کروز، یکی از بازیگران شناخته‌شده و محبوب‌ سینمای هالیوود و تهیه کنندۀ مشهور 57ساله آمریکایی که در مجموعه فیلم های ماموریت غیر ممکن به ایفای نقش پرداخته بود،قرار است با همکاری اداره کل هوانوردی و فضای ایالات متحده به فضا برود و در خارج جو زمین با همکاری ناسا و اسپیس ایکس فیلم بسازد. ناگفته نماند اسپیس‌ایکس را ایلان ماسک بنیان‌گذاری کرده است.

ناسا روز سه‌شنبه تایید کرد که قرار است با کمک این بازیگر به‌نام سینمای جهان، فیلمی در ایستگاه فضایی بین‌المللی ساخته شود.

این فیلم که کارهای مقدماتی آن آغاز شده است توسط داگ لیمان کارگردانی می‌شود

همکاری این کارگردان با تام کروز به فیلم لبه فردا برمی‌گردد. این فیلم در زمان حاضر در استودیو ساخته نمی‌شود و سرمایه‌گذار ندارد.

برنامه‌ریزی‌ها برای فرستادن تام کروز به فضا و اقامت او در ایستگاه فضایی بین‌المللی که در ارتفاع حدود ۴۳۵ کیلومتری از سطح زمین در حرکت است، آغاز شده و گفته می‌شود فیلمی که توسط او در فضا تهیه می‌شود، یک فیلم داستانی توام با ماجراجویی‌های اکشن خواهد بود.

البته پیش از این هم چند فیلم در ایستگاه فضایی بین‌المللی فیلمبر داری شده بود؛ از جمله مستند IMAX درسال ۲۰۰۲ که تام کروز در صداگذاری آن مشارکت داشت و فیلم تخیلی Apogee of Fear در سال ۲۰۱۲ میلادی که توسط ریچارد گاریوت، میلیونر آمریکایی و گردشگر فضایی در فضا فیلمبرداری شد.

اما تام کروز اولین بازیگری است که برای تهیه یک فیلم، شخصا به این سفر فرازمینی خواهد رفت.

جزئیات دیگر این فیلم اعلام نشده و محرمانه باقی مانده است اما مشخص است که لیمان آن را نویسندگی و با همکاری تام کروز آن را تهیه‌کنندگی می‌کند.

تام کروز علاقه‌ی زیادی به انجام کارهای سخت و پیچیده‌ی شخصیت‌های خود به‌جای استفاده از بدل‌کاران دارد.

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیف های ویژه در ایمیل خود با خبر شوید...
طراحی فروشگاه اینترنتی